Тільки 19 народних депутатів Верховної Ради відмовилися від матеріальної допомоги, повідомила прес-служба Апарату ВР.

«Станом на 16 липня 2013 року матеріальну допомогу отримали 406 народних депутатів України, із них матеріальну допомогу 36 народних депутатів України, відповідно до їхніх письмових заяв, перерахували до благодійного фонду. Від нарахування матеріальної допомоги відмовилися 19 народних депутатів», - йдеться у відповіді на запит.

«Відповідно до частини восьмої статті 20 Закону України «Про статус народного депутата України», кожному народному депутату надається щорічна оплачувана відпустка з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі подвійної місячної заробітної плати», - йдеться у відповіді на запит.

У той же час в апараті не повідомили про суму матеріальної допомоги, яку отримали депутати, і хто з них відмовився від цих грошей.

Крім того, як зазначили у парламенті, заробітна плата народного депутата-члена комітету становить 17 тис. 425 грн.

«У цю суму входить посадовий оклад - 6 тис. 109 грн., надбавка за ранг державного службовця - 160 грн., надбавка за особливий характер роботи та інтенсивність праці - у розмірі 100% посадового окладу та надбавки за ранг державного службовця, премія - у розмірі 80% посадового окладу», - зазначає Апарат ВР і додає, що з 1 вересня 2005 року розмір заробітної плати народного депутата України не змінювався.

Однак у ВР не повідомили, чи відрізняється зарплата глави комітету Ради і депутата, який не входить в комітет.


За матеріалами: «Тиждень»

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

298