З представлених народними депутатами на розгляд другої сесії парламенту VII скликання законопроектів тільки 16% прийнято у цілому і першому-другому читанні, а решта - зняті з розгляду або відхилені.

Про це в інтерв'ю виданню «Голос України» повідомив спікер ВР Володимир Рибак

«Зверніть увагу на одну важливу особливість - рівень професіоналізму суб'єктів законодавчої ініціативи. Для наочності наведу досить промовисту парламентську статистику. За період другої сесії у Верховній Раді на перше липня цього року було зареєстровано 1604 законопроекти. З них 92 прийняті в цілому і першому-другому читанні, тобто всього п'ять відсотків», - повідомив спікер.

За його словами, найвищий рівень ефективності законотворчої роботи на другій сесії парламенту у Глави держави.

«Президент України подав на розгляд парламенту під час другої сесії 13 принципово важливих законопроектів, із яких прийнято в цілому і першому-другому читанні 12, тобто 92%! Непоганий рівень ефективності і у Кабінету Міністрів України - 60 відсотків прийнятих законопроектів. А ось як виглядають досягнення народних депутатів: з 221 законопроекту прийнято в цілому і першому-другому читанні тільки 37 документів, а це - всього 16 відсотків від загального «валу». Решта зняті з розгляду або взагалі відхилені», - сказав він.

Як раніше повідомляв ForUm, спікер парламенту Володимир Рибак закрив другу сесію Верховної Ради VII скликання.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

150
Туфли осень-зима Everest