Екс-голова Держфінпослуг Василь Волга, який засуджений до п'яти років позбавлення волі і який відбуває покарання у полтавській виправній колонії №64, у 2016 році отримає право на дострокове звільнення.

Про це на брифінгу повідомив начальник Полтавського облуправління Державної пенітенціарної служби України Микола Ісаєв.

За його словами, Волга, як і інші засуджені, має право на дострокове звільнення, відсидівши 2/3 призначеного судом строку, повідомляє «УНІАН».

«Я не вважаю Волгу якимось VIP-засудженим, як кажуть журналісти. Він для нас рядовий засуджений. Він, як і всі, має право на дострокове звільнення після 2/3 терміну, який йому призначив суд. При цьому він повинен за цей термін показати себе з найкращого боку. Я думаю, він сам собі не ворог і буде поводитися добре», - сказав Ісаєв.

Він зазначив, що документи на дострокове звільнення ув'язненого готує адміністрація установи і передає до суду, який, враховуючи думку спостережної комісії, приймає відповідне рішення.

Як повідомляв ForUm, 24 вересня 2012 року Шевченківський районний суд Києва засудив до 5 років позбавлення волі без конфіскації майна колишнього голову Держфінпослуг Волгу.

Суд визнав Волгу винним у спробі отримання 500 тис.дол хабара.

У колонії Волга працює бібліотекарем, як всі засуджені, проживає у гуртожитку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

878