Україна повинна захистити свої міста та господарські об'єкти від «великої води». Про це, як передає кореспондент ForUm'у, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

«20-25 червня в українській частині басейну Дунаю очікується прихід «великої води» з центральноєвропейських країн. Може бути підйом води до метра вісімдесяти сантиметрів. Всі ми свідки, що сусідні країни не скрізь впоралися з екстремальним підйомом води. А ми повинні захистити наші населені пункти та господарські об'єкти», - сказав Азаров.

Також прем'єр нагадав, що такі рівні води, які очікуються, наші гідроспоруди вже витримували.

«Але знову необхідно все, що потрібно, зміцнити, заготовити матеріали і техніку, профінансувати всі необхідні роботи. Ще два тижні приблизно є. Доручаю віце-прем'єр-міністру Вілкулу, голові Держслужби з надзвичайних ситуацій Болотських і главі Держагентства водних ресурсів Сташук особисто, з виїздом на місце, контролювати ситуацію», - доручив прем'єр.

Як раніше повідомляв ForUm, віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул повідомляв, що гідротехнічні споруди української ділянки Дунаю готові до прийому великої кількості води.

Українські рятувальні служби прогнозують, що в країні «великої води» і масових підтоплень не буде, але при цьому вони готуються до попередження локальних можливих надзвичайних ситуацій.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

237
Классические туфли мужские