За попередніми даними територіальних виборчкомів, на місцевих виборах в містах Алчевськ (Луганська обл.) і Васильків (Київська обл.) перемогли кандидати від Партії регіонів.

Зокрема, в Алчевську на позачергових виборах міського голови переміг кандидат від Парії регіонів Володимир Косюга, повідомив голова міської виборчої комісії Анатолій Тертичний. Зокрема, він зазначив, що при явці 22,34% найбільше число голосів отримав кандидат від ПР Косюга.

За словами Тертичного, згідно із затвердженим виборчкомом протоколом, за Косюгу проголосували 50,95% виборців, за Олександра Бебешка (КПУ) - 16,13%, проти всіх - 8,11%. Кандидат від ПСПУ Микола Бойко отримав 7,78% голосів, Віталій Серпокрилов («УДАР») - 6,90%, Валерій Філатов («Громадянська позиція») - 6,0%, Михайло Васильченко (Союз лівих сил) - 2,16 %.

За даними голови територіальної виборчої комісії Василькова Наталії Маркової, у Василькові на виборах мера перемогу здобув висуванець від Партії регіонів Володимир Сабадаш.

«Згідно з остаточним підрахунком голосів, перемогу здобув представник Партії регіонів Володимир Сабадаш. За нього проголосували 3 402 виборця. Друге місце зайняв опозиціонер Сергій Сабов, за якого віддали свої голоси 3 157 виборців. Третім у виборчій гонці став висуванець партії «Єдність» Валерій Попович з 2954 голосами», - констатувала Маркова.

У цілому, за її словами, на виборчі дільниці прийшли 11 488 жителів міста із 33 197, які мали право брати участь у голосуванні. Недійсними визнано 487 бюлетенів. Відповідаючи на запитання про можливе оскарження результатів виборів у судах, голова ТВК зазначила: «Опозиція визнала свою поразку. У нас відбулися найбільш прозорі вибори».

Як повідомляв ForUm, 2 червня у 117 населених пунктах України відбулися позачергові вибори сільських, селищних та міських голів.

За матеріалами «УНІАН», «Укрінформ»

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

232
Классические туфли мужские