Прем'єр-міністр України Микола Азаров обіцяє, що уряд підтримає розробників соціально значущих інтернет-проектів, а також сподівається на залучення до цієї роботи все більшої кількості фахівців, повідомили в прес-службі уряду.

Про це прем'єр заявив під час зустрічі з переможцями Всеукраїнського хакатона соціально значущих інтернет-проектів.

«Мене зацікавили ваші проекти, пов'язані з використанням відкритих урядових даних. Ці проекти, які ви створили, по-перше, говорять про ваш хороший рівень, по-друге, про те, що в Україні рух хакатон розвивається. Тому я запросив вас, щоб обговорити, як зробити так, щоб до цієї роботи залучити не одиниці, а сотні, тисячі людей. Як використовувати всі сучасні можливості, зокрема, інтернет-ресурси, для того щоб люди були інформовані», - сказав Азаров.

На зустрічі з прем'єром були присутні автори інтернет-проектів «Карта криміногенності України», автор проекту сервісу для планування маршруту громадського транспорту і автор проекту відкритого рейтингу загальноосвітніх шкіл України за рейтингами ЗНО.

За результатами зустрічі прем'єр-міністр доручив голові Держінформнауки Володимиру Семиноженку продовжити співпрацю з переможцями конкурсу соціально значущих інтернет-проектів.

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

188