Командир повстанської «Бригади Омара аль-Фарука» Абу Саккар знявся у відеоролику, що викликав широке засудження з боку різних міжнародних організацій. Як повідомляє The Forign Policy, на записі видно, як Абу Саккар вирізає з поваленого солдата урядової армії серце і печінку, а потім з’їдає їх.

Свої дії повстанець коментує таким чином: «Присягаюся Аллахом, ми видеремо з вас ваші серця і з'їмо їх. Ви - пси! Аллах великий!». При цьому він радить своїм соратникам, які б'ються проти урядових військ в Хомсі, наслідувати його приклад і поїдати серця і печінки ворогів, пише «Lenta.ru».

За даними CNN, акт канібалізму у виконанні Абу Саккара був записаний на відео кілька тижнів тому. Як розповів знайомий повстанця, його дії могли бути викликані тим, що урядові війська вбили, вигнали з будинків і кинули в тюрми більшість його родичів.

Як зазначає видання, раніше Абу Саккар воював у лавах великої повстанської організації в Хомсі, проте пізніше був звідти вигнаний і організував власний підрозділ, що веде бої за стратегічно важливе місто Кусейр, розташований на кордоні з Ліваном.

Попри поразки повстанців на багатьох фронтах на півдні і заході Сирії, Кусейр все ще залишається під контролем озброєної опозиції, війська Башара Асада і бойовики руху «Хізбалла» ніяк не можуть відбити це місто.

В останні місяці конфлікт у Сирії набув рис релігійної війни: багато повстанців-сунітів заявляють, що ніколи не змиряться з присутністю на своїй землі одновірців президента - алавітів, яким обіцяють тотальне винищення. У відповідь на це з районів, де алавіти становлять більшість, масово виганяють сунітів, підозрюваних у симпатіях до повстання.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

279