Генеральна прокуратура України затвердила обвинувальний висновок у кримінальному провадженні щодо старшого тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики Держмолодьспорту. Про це заявив начальник управління нагляду за додержанням законів органами СБУ Вадим Іванін, повідомляє відділ зв'язків із засобами масової інформації ГПУ.

Він зазначив, що протягом 2011-2012 рр. тренер, будучи матеріально-відповідальною особою, отримував кошти на організацію та проведення навчально-тренувальних зборів спортсменів.

«Проте знаючи, що отримані ним особисто кошти виділені виключно на виплату добових учасникам зборів, оплату їхнього проживання та оренду спортивних споруд, він, зловживаючи службовим становищем, умисно утримував у себе частину коштів з метою їхнього привласнення», - додав Іванін.

Крім того, приховуючи вказані злочини, він надавав керівництву та бухгалтерії завідомо неправдиві офіційні документи, авансові звіти, квитанції.

«У результаті тренер заволодів коштами в сумі понад 1 млн грн, які виділялися на потреби спортсменів», - сказав начальник управління і додав, що з метою відшкодування цих збитків на майно обвинуваченого накладено арешт.

Також він повідомив, що кримінальне провадження за цими фактами розслідувалося Головним слідчим управлінням СБУ за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч.5 ст.191, ч.1 ст.364 та ч.2 ст.366 КК України.

«Зараз обвинувальний акт спрямований до суду, де державне обвинувачення підтримує Генеральна прокуратура України», - резюмував Іванін.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

283