Вирішити питання перевиборів народних депутатів у п'яти проблемних округах можна шляхом внесення змін до виборчого законодавства. Про це, як повідомляє прес-служба Партії регіонів, в ефірі «Радіо «Ера-FМ» заявив народний депутат від фракції ПР Володимир Олійник.

«Саме це пропонує зробити Мін'юст. Зараз відпрацьовано алгоритм змін до закону, і не треба з цим затягувати. Необхідно використовувати напрацювання експертів Венеціанської комісії, узгодити між собою законопроекти, а далі призначити вибори і поставити в цьому питанні крапку», - сказав політик.

Нагадаємо, парламентські вибори в Україні відбулися 28 жовтня 2012 року.

ЦВК визнала неможливим встановити результати виборів народних депутатів у п'яти одномандатних округах - №94 (Обухів, Київська область), 132 (Первомайськ, Миколаївська область), 194 і 197 (Черкаська область) та 225 (Київ, Шевченківський район). Верховна Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори в цих округах.

23 квітня Конституційний суд України відмовив у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним поданням 54 народних депутатів України про перевибори у п'яти «проблемних округах».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

509