Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом не несе негативних наслідків для партнерів України.

Про це сказав глава Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський у своєму виступі на Київському форумі безпеки «Безпека у небезпечному світі».

«Асоціація як така - це позитивна пропозицію, вона не має жодних негативних наслідків для інших партнерів України і не містить у собі ніякого потенціалу нанесення якогось зворотного удару», - сказав Томбінський.

За його словами, Угода про асоціацію відкриє більше можливостей для всіх партнерів України, якщо економіка України розвиватиметься і функціонувати краще.

«Це буде більш стабільна країна, це відкриє великі можливості для інших країн-партнерів, чи ми говоримо про Росію, чи про будь-яку країну світу», - сказав Томбінський.

Він зазначив, що для Польщі приєднання до Європейського Союзу відкрило величезні можливості, і Україна також має ці перспективи. Він зауважив, що Угода про асоціацію означає кращі умови, модернізацію, план дій для того, щоб Україна стала більш сприятливою країною для українців. Він підкреслив, що більше 7 млн ​​ українців за останні роки покинули Україну і виїхали за кордон, і це пов'язано з поточною ситуацією в Україні, де люди не бачили для себе перспектив, повідомляє «УНІАН».

«Виходячи з досвіду інших країн, можна сказати, що асоціація - це набір інструментів, які пропонує Європейський Союз, це рушійна сила, яку можна використовувати для того, щоб Україна стала більш приємною країною для власних громадян, коли інтереси людини будуть у центрі політики» , - додав посол ЄС.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович заявив, що в Україні стабільно вирішуються питання, визначені у програмі співпраці з Європейським Союзом.

Європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що існує реальна можливість підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у листопаді цього року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

356