Відкриваючи засідання Верховної Ради, голова парламенту Володимир Рибак заявив, що Центральна виборча комісія зареєструвала двох нових народних депутатів – Олександра Козуба та Романа Стаднійчука.

Після чого новообрані депутати склали присягу, передає кореспондент ForUm’y.

Як повідомляв ForUm, Центральна виборча комісія зареєструвала і визнала обраними депутатів Верховної Ради Олександра Козуба та Романа Стаднійчука, обраних за списками Партії регіонів і партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» відповідно.

Нагадаємо, на погоджувальній раді у понеділок фракція «Батьківщина» виступала проти реєстрації нового депутата замість позбавленого Вищим адмінсудом мандата Сергія Власенка до рішення Європейського суду з прав людини та висновку Конституційного Суду щодо тлумачення норм Конституції про дострокове припинення повноважень депутатів за рішенням судів.

5 березня Вищий адмінсуд достроково припинив повноваження депутата Ради Андрія Веревського (ПР), а 6 березня – Сергія Власенка за позовом голови парламенту Володимира Рибака у зв'язку з суміщенням ними депутатських повноважень з іншими видами діяльності.

11 березня Власенко звернувся в ЄСПЛ з проханням визнати таким, що порушує права, рішення Вищого адмінсуду про позбавлення його мандату.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

245