Сьогодні робота парламенту розблокована не буде. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, парламентським журналістам заявив лідер фракції ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

«Сьогодні ми будемо тут до 18:00, а завтра о 9-й ранку вся фракція буде у парламенті», - запевнив він і додав, що комісія щодо виходу зі сформованої ситуації працює, але питання вирішити буде непросто.

Також, за словами Тягнибока, в опозиції є домовленість блокувати роботу парламенту і сьогодні, і завтра, а може, довше.

У свою чергу, народний депутат від фракції «Батьківщина» Сергій Сас повідомив кореспонденту ForUm'у, що народні депутати від опозиції будуть ночувати у сесійній залі. «Звичайно, будемо ночувати, і графік складено», - заявив він.

Також Сас зазначив, що завтра парламент повинен працювати у пленарному режимі, оскільки, згідно із затвердженим ВР планом на другу сесію, ця середа – пленарна.

Він додав, що рішення погоджувальної ради має тільки рекомендаційний характер, і для того, щоб воно набуло чинності, питання має бути проголосоване у сесійній залі.

Нагадаємо, сьогодні у ВР мало відбутися відкриття другої сесії ВР сьомого скликання, однак від ранку опозиціонери заблокували роботу парламенту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

234
Классические туфли мужские