Угорська сторона готова надати допомогу у вивченні угорської мови в різних вузах України. Про це у ході онлайн-конференції на ForUm'і заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Міхаль Байєр.

«Під час зустрічі з міністром освіти України Дмитром Табачником я запропонував, щоб з вересня цього року, коли в обов'язковому порядку потрібно буде вчити і другу іноземну мову, у закарпатських школах при бажанні цією другою мовою стала угорська», - сказав Байєр.

Крім того, за словами посла, необхідно підписати новий протокол про співпрацю, який тривалий час не поновлювався і який передбачає обмін стипендіями, стажуваннями, заохочення науково-дослідного співробітництва між українськими та угорськими вузами і науковими центрами.

«Важливим є також підписання нової угоди про взаємне визнання дипломів і вчених ступенів з урахуванням того, що старі угоди, які зараз чинні, застаріли і не повністю відповідають Болонському процесу і змінам в угорській та українській вищих освітах», - переконаний дипломат.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

265