На одному з військових полігонів Дніпропетровщини перевірили на міцність довготривалу оборонну точку (ДОТ), розроблену для потреб антитерористичної операції. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Зазначається, що перевага цієї фортифікаційної споруди в тому, що її можна зібрати і розібрати протягом двох годин, що дає можливість у найкоротші терміни перенести укріплення з допомогою транспорту й за короткий час облаштувати вогневу позицію.

Згідно з повідомленням захисна споруда відповідає сучасним вимогам, фронтальна плита має товщину 600 мм. Також залізобетонна конструкція обладнана протикумулятивною решіткою.

«Під час випробування вівся обстріл з усіх видів стрілецької зброї, включаючи крупнокаліберний кулемет і спарену зенітну установку. Як показав експеримент, після влучання в будівлю пострілом з ручного протитанкового гранатомета її стіни отримали незначні ушкодження», - йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, планується, що після деяких доопрацювань і повторних випробувань понад 40 захисних споруд зимового зразка вже найближчим часом будуть встановлені на території Донецької області.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

14
Туфли осень-зима Everest