Міністр закордонних справ Польщі Гжегож Схетина вважає, що погіршення відносин між Заходом і Російською Федерацією через конфлікт з Україною ще не перейшло у фазу холодної війни, як у часи Радянського Союзу. Про це міністр сказав сьогодні, 12 грудня, в ефірі RMF FM.

«Ні, на превелике щастя, ще ні, якщо можна говорити так у контексті жертв і конфлікту на сході України», - сказав міністр, відповідаючи на питання журналіста, повідомляє УНІАН.

Він звернув увагу на те, що після оголошеного на цьому тижні припинення вогню в Донбасі перестали гинути люди, що «створює шанс» на переведення справи в русло переговорів з бойових дій.

Схетина зазначив, що Російська Федерація досі не знає, як вийти з тупикової ситуації, в якій вона опинилася через ситуацію в Україні, і висловив надію, що вона зробить правильні висновки з подій останніх тижнів.

Нагадаємо, глава Міністерства закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров не схильний вважати нинішні відносини Москви і Вашингтона новою холодною війною.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

26