Минулої суботи, 22 листопада, журналісти сайту Tv.ua побували в одному зі знімальних павільйонів телеканалу СТБ, де пройшов третій прямий ефір популярного вокального шоу Х фактор 5.

Нам вдалося на власні очі побачити виступи і підготовку учасників Х фактору до ефіру, темою якого була національна тематика - конкурсанти виконували виключно українські пісні.

За годину до початку зйомок глядачів (понад 500 осіб) впустили у затишний і теплий знімальний павільйон Х фактору, в якому вони змогли спостерігати останні приготування постановників, сценаристів, операторів та всієї-всієї-всієї знімальної команди.

Прямий ефір шоу Х фактор 5 почався рівно о 19.00, без запізнень. Але перш ніж оголосити про початок конкурсного вечора, ведуча шоу Оксана Марченко звернулася до глядачів та учасників проекту з проханням вшанувати хвилиною мовчання пам'ять жертв голодомору в Україні.

Конкурсний вечір випало відкривати підопічній Івана Дорна «леді холодного джазу» Олесі Матаковій. Дівчина вийшла на сцену в елегантному блакитному платті і заспівала пісню Злати Огнєвич «Пристрасть». Виступ Олесі судді сприйняли по-різному. Ніно Катамадзе та Сергій Сосєдов зазначили, що виконуючи композицію, Олеся показала все, що могла показати, а Ігорю Кондратюку не вистачило фальцета.

Услід за Олесею на сцену вийшов підопічний Ігоря Кондратюка Владислав Павлюк, який виконав композицію «Соколята», присвятивши її батькові, який помер від раку. Під час виступу Владиславу вдалося своїм душевним співом довести глядачів до сліз. А Сергій Сосєдов зазначив, що це був найкращий виступ Владислава за всі три ефіри.

Підопічна Івана Дорна Санта Данелевича важко пережила відхід з проекту хлопців із групи Типажі. Спеціально для підтримки хлопців у третьому прямому ефірі шоу Х фактор дівчина вирішила виконати пісню Джамали «Чому квіти мають очі?»

Дмитро Бабак, конкурсант з категорії Ніно Катамадзе, ризикнув, виконавши народну пісню «Ой, верше, мій верше» без музичного супроводу. І не прогадав! Його виступ судді сприйняли на «ура» і визнали найбільш проникливим у цьому ефірі.

У виступі Кирила Каплуновського, який виконав композицію гурту Океан Ельзи «Коли навколо ні душі», судді Х 5 фактор відзначили шикарну постановку номера і пробачили конкурсанту дрібні вокальні похибки.

Представлення виступу Владислава Ульянича почалося з невеликого скандалу. Наставник хлопця Ігор Кондратюк звинуватив Івана Дорна в тому, що той доцільно топить своїх конкурсантів. А Сергію Сосєдову Кондратюк сказав, що після виступу Владислава він наспівуватиме обрану ним пісню ще багато-багато разів. А для третього прямого ефіру Ігор Васильович обрав для Влада композицію Костянтина Меладзе «Кажуть, все мине».

Але навіть після виступу судді виявилися не надто прихильні до Владислава Ульянича. Їм не вистачило барв, професіоналізму та акторської гри від учасника. А Іван Дорн зазначив, що йому було цікавіше дивитися на рухливу декорацію ніж на самого конкурсанта, повідомляє Tv.ua.

Але з реакції залу, було чітко зрозуміло, що хлопцеві таки вдалося впоратися зі своєю роллю в цій композиції. Із залу були чутні кричалки на підтримку Владислава.

Виступ Артура Логая розкритикував Сергій Сосєдов. Суддя визнав, що хлопцеві, який заспівав гурту RIZUPS «Обійми її» не вистачило сили показати себе у всій красі.

Хлопці з тріо Екстрим, єдиного представника колективів, що залишився в шоу Х-фактор 5, просто підірвали зал виконанням пісні Олександра Пономарьова «Чомусь так гірко плакала вона».

Після прослуховування всіх десяти конкурсантів Оксана Марченко оголосила про початок глядацького голосування на шоу Х фактор 5, яке тривало цілу годину.

Телеглядачів у цей момент вже чекала програма Таємниці Х фактору. Мама, не горюй!, а глядачів у залі - екскурсія знімальним павільйоном і довгоочікувана зустріч зі своїми кумирами. До речі, під час перерви глядачам вдалося не тільки зробити круте селфі на пам'ять, але й особисто поставити учасникам проекту хвилюючі питання, а комусь навіть вдалося поцілувати свого фаворита в щічку!

Також варто зауважити, що під час великої перерви знімалися міні сюжети з родичами учасників, а шанувальники висловлювали на камеру свої думки про шоу та своїх учасників-улюбленців.

Щоб підтримати своїх фаворитів, багато хто прийшов не з порожніми руками, а прихопивши з собою плакати і подарунки. Серед останніх виявилося красиве і пухнасте кошеня, яке під час реклами було урочисто вручене підопічній Івана Дорна Валерії Симулик.

Під час перерви учасники шоу Х фактор 5 приділили увагу всім шанувальникам. Доведено журналістами Tv.ua:

Санта Данелевича і Дмитро Бабак

Санта Данелевича і Владислав Улянич

Дмитро Бабак
 

Після тривалої перерви в залі Х фактору 5 на глядачів чекав ще один сюрприз. Так випало, що саме під час запису третього прямого ефіру творці шоу вирішили долучитися до благодійної акції Надія є! - учасники проекту виконали пісню української групи Med Heads XL «Надія є», а глядачі побудували з табличок великий напис з назвою цієї композиції.

Санта Данелевича і Кирило Каплуновський
 

Владислав Улянич і Валерія Симулик
 

Після виступу настав момент оголошення результатів глядацького голосування Оксаною Марченко.


За результатами голосування в номінацію на виліт потрапили підопічні Івана Дорна та Ніно Катамадзе: Санта Данелевича та Артур Логай. Після виконання «пісні за життя» телеглядачі винесли свій черговий вердикт: виступ Артура їм сподобався менше, отже, хлопець залишив шоу Х фактор 5.

Учасник тріо Екстрим Сергій Юрченко
 

Але глядачі в залі категорично не згодні з таким рішенням. Адже під час виконання «пісні за життя» Артуру вдалося запалити публіку, яка щоразу норовила пуститься в танок. Наступного ж дня у соціальних мережах шанувальники Артура Логая стали збирати підписи для петиції з повернення хлопця в шоу.

Але на цьому історія шоу Х Фактор не закінчується, адже попереду на нас з вами чекають ще 5 прямих ефірів, які знову подарують море емоцій та гарного настрою.

Фото: прес-служба каналу СТБ

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1140