Важливі держпідприємства продавати за безцінь не можна. Таку думку висловила у коментарі ForUm'у член колегії державного агентства з енергозбереження та енергоефективності Марія Яковлєва.

«В Україні сьогодні є багато, як для однієї країни, надзвичайно складних проблем. Війна, фінансова криза, різкий «шторм» на валютному ринку, скорочення власного виробництва. Як наслідок - дефіцит робочих місць. Все це призводить до знецінення як державних активів, так і приватних», - підкреслила вона.

Також, експерт зазначила, що не варто продавати важливі державні активи за безцінь, на шкоду державі.

«Де державний підхід у тому, щоб за безцінь продати той чи той актив? Я його не бачу. І дуже хотілося б, щоб відкрито публікувалися прізвища чиновників, які ініціюють такі продажі або підтримують їх. Країна повинна знати своїх «героїв» в обличчя і на прізвища», - підсумувала Яковлєва.

Нагадаємо, опубліковано розпорядження Кабміну №1089-р від 07.11.2014 р., згідно з яким на продаж виставлені держпакети акцій трьох енергокомпаній: 78,289% акцій «Центренерго», Одеської ТЕЦ і Херсонської ТЕЦ. Початок приватизаційних конкурсів за всіма трьома госпакетами заплановано на 20 листопада 2014 року.

Юлія Артамощенко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Туфли осень-зима Everest