Голова Держдуми Сергій Наришкін наполягає на анулюванні дискримінаційних заходів стосовно російської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Про це він заявив у листі до голови ПАРЄ Анн Брассер та лідерів політичних груп до початку сесії в Страсбурзі.

«Щоб не допустити воєн і конфліктів, ми, парламентарі, просто зобов'язані вести діалог один з одним і без посередників обговорювати найгостріші проблеми. Хіба не для цього колись створювалися Рада Європи та її Асамблея?», - запитує Наришкін.

«І тому я знову наполягаю на анулюванні дискримінаційних заходів стосовно російської делегації в ПАРЄ. Ця вкрай неприваблива історія і так підірвала довіру до Асамблеї», - підкреслив Наришкін, передає «ИТАР-ТАСС».

«Я просив би вас глибоко задуматися про це, не кажучи вже про справжні причини і наслідки всього, що відбувається. Скотитися в бездонну прірву конфронтації нам завжди допоможуть. Але тільки ми самі - і ніхто інший - несемо особисту відповідальність за долю нашого спільного дому», - зазначив голова Держдуми.

Нагадаємо, сьогодні ПАРЄ позбавила делегацію Російської Федерації права голосу до кінця нинішнього року через події в Криму. За це рішення проголосували 145 депутатів, проти - 21, утрималися - 22.

Депутати також вирішили позбавити російську делегацію права бути представленими в Бюро Асамблеї, президентському і постійному комітетах, а також права брати участь у спостережних місіях на виборах до кінця 2014 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом