Є безліч фактів, які свідчать про те, що добровольчі батальйони просто зливають і вбивають. Про це в ході онлайн-конференції на каналі «17» заявив представник 8-ї афганської сотні батальйону «Дніпро» Каміль Валетов.

«Зрозуміти щось, що відбувається і що це за війна ніхто не може. Чому на сьогодні не запроваджено воєнний стан? Питань дуже багато. Чому нас просто зливають, вбивають і при цьому, напевно, плескають у долоні? Настав той момент, коли ми реально просто подумали, якщо тягнути, то нас просто знищать, а нашу країну нікому буде захищати», - заявив боєць.

Валетов акцентував, що фактів, які свідчать про це, маса.

«Можна було запросити представників різних батальйонів і всі вони казатимуть одне й те ж. Тому що в кожному із них, на кожній позиції, чи це було в Донецьку, чи то під Луганськом, відбувалося одне і те ж. Нас просто вбивають, нас зливають», - підкреслив представник добровольчого батальйону.

На підтвердження своєї заяви він також навів приклад. «Їх багато (подібних прикладів. - Ред), але я наведу один. Нас посилають на завдання. Ми висилаємо розвідку. Вона нам доповідає, що на ділянці (протяжністю. - Ред.) 80 км просто були зняті всі блокпости. Тобто, якщо ми туди приходимо, нас там же і залишають», - пояснив він.

«Ми вийшли з Маріуполя. І причина була та сама. Ми просто подумали, що полювання йде конкретно за нами. І, якщо ми зараз там залишимося, це місто почнуть довбати «Градом». Тому що Новоазовськ вони довбали «Градом». Старобешеве просто стерли з лиця землі», - зауважив Валетов.

У свою чергу заступник командира батальйону «Айдар» підполковник Кашин висловив здивування щодо відсутності підкріплення для оборони Луганська.

«Батальйон у нас добровольчий. Однак у нас виникло таке відчуття, що практично тільки один батальйон бігає навколо Луганська, зачищаючи всі ці точки. Але після нас знову приходять ополченці. Підкріплення ніякого немає. Люди вже не можуть зрозуміти, або у нас немає армії, або нормального керівництва, яке могло б взяти на себе відповідальність за що-небудь в цій країні», - обурився він.

Як повідомляв ForUm, в Іловайську українські силовики потрапили в оточення.

Тетяна Мацур, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

158