Співробітники патрульно-постової служби лінійного відділу на ст. Мелітополь (Запорізька обл.) в залі очікування вокзалу затримали двох мешканців Київської області віком 30 і 34 років зі зброєю і боєприпасами у багажі.

Про це повідомляє Відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВС України на Придніпровській залізниці.«При проведенні огляду особистих речей фільтраційною групою були вилучені 111 набоїв калібру 5,45 мм до автомата Калашникова та 20-міліметровий снаряд у БМП-2»,- цитує відділ зв'язків з громадськістю начальника лінійного відділу на ст. Мелітополь Сергія Бабича.Згідно з повідомленням затримані пояснили, що повертаються до місця проживання із зони проведення АТО, але ніяких документів, що дозволяють пересуватися по території України з виявленими боєприпасами, надати вони не змогли. Вилучене було направлено на дослідження в НДЕКЦ при УМВС на Придніпровській залізниці.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами). Слідчими проводяться заходи зі встановлення джерел та обставин придбання боєприпасів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом