У Державній прикордонній службі спостерігають активність ведення російською стороною розвідки узбережжя Азовського моря і спроби провокаційних дій.

Про це повідомляє прес-служба прикордонного відомства.

«11:30 19 серпня групою катерів Морської охорони Держприкордонслужби України в районі населеного пункту Сєдове виявлено три катери «Мангуст» Берегової охорони прикордонної служби Федеральної служби безпеки Росії, які рухалися по курсу в напрямку Маріуполя. Після попередження про відкриття вогню катери вийшли на рекомендований курс», - розповіли в Держприкордонслужбі.

Крім цього, за минулу добу прикордонники зафіксували роботу російських безпілотних літальних апаратів на ділянках Донецького та Херсонського загонів.

«О 20:30 19 серпня прикордонний наряд посту технічного спостереження Донецького загону виявив два БПЛА (на висоті близько 1 км), один з яких рухався в напрямку Новоазовськ - Сєдове, а другий - Сєдове - Крива Коса. З катера Морської охорони БПЛА були обстріляні із стрілецької зброї», - зазначили в прикордонному відомстві.

Разом з тим о 22:08 19 серпня прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Червоний Чабан» Херсонського загону виявив БПЛА (на висоті до 1000 м), який рухався у напрямку Чаплинка - Каїрка. Було застосовано вогнепальну зброю.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом