Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулася до Президента Міжнародного Комітету Червоного Хреста Пітера Маурера про організацію фізичної реабілітації осіб, які брали участь в антитерористичний операції або постраждали внаслідок бойових дій на Сході України.

Про це повідомляє прес-служба Омбудсмена.

«Звертаюся до Вас з проханням поінформувати про можливість використання ресурсів Спеціального фонду для інвалідів Міжнародного Комітету Червоного Хреста для надання допомоги постраждалим із забезпечення протезуванням, а також про можливості подальшої співпраці та впровадження спільного проекту в Україні», - йдеться в листі Лутковської Мауреру.

У прес-службі також зазначають, що за допомогою спеціального фонду для інвалідів МКЧХ фінансуються різні проекти в країнах, що не мають достатнього фінансування.

Як повідомляв ForUm, Верховна Рада 23 підтримала законопроект про надання лікування, протезування і подальшої реабілітації військовослужбовців та цивільних осіб, які постраждали в ході антитерористичної операції, згідно з яким постраждалі від АТО можуть отримати необхідну реабілітацію без встановлення інвалідності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом