Заяви на безкоштовне отримання земельних ділянок подали 44 військовослужбовці, що беруть участь в АТО. Про це, як передає кореспондент Forum'у, йдеться в прес-релізі прес-служба Державного земельного агентства України.

«На сьогодні вже є перші 44 заяви від військовослужбовців на отримання земельних ділянок. У Волинській області - 19, Житомирській - 6, Закарпатській - 1, Київській - 1, Кіровоградській - 5, Львівській - 8, Хмельницькій - 3, Черкаській - 1 заява. Прийнято 19 рішень про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 10,11 гектара», - зазначають в прес-службі.

Крім того, за інформацією прес-служби, глава Держземагентства Сергій Рудик звернувся до голів обласних рад та міських голів міст обласного підпорядкування з проханням підтримати та сприяти реалізації цієї ініціативи, розглянувши це питання на сесіях місцевих рад. І в разі звернення зазначеної категорії військовослужбовців про одержання у власність земельних ділянок із категорії земель комунальної власності, приймати відповідні рішення в рамках законодавства.

Як раніше повідомляв ForUm, військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, спрощено механізм отримання земельних ділянок.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

195