Наразі невідомо, коли українці, які постраждали внаслідок зіткнення двох потягів у Польщі, повернуться додому. Про це в коментарі кореспонденту ForUm'у заявила прес-секретар Посольства України в Польщі Юлія Бородій.

За її словами, станом на сьогоднішній день українці, які потерпіли під час залізничної катастрофи в Польщі, перебувають у госпіталях Кракова. «Їхній стан здоров'я оцінюється як задовільний. Про терміни їх подальшого перебування на лікуванні стане відомо незабаром, зокрема, після обходу лікарів», - уточнила прес-секретар посольства.

Крім того, Бородій зазначила, що всі українці, що постраждали, були застраховані, відповідно, їх лікування було оплачено. «Про те, коли вони повернутися додому, в Україну, стане відомо трохи пізніше», - додала вона.

Як повідомляв ForUm, 3 березня в Польщі сталося зіткнення двох потягів. Усього в поїзді перебувало близько 200 осіб. Унаслідок зіткнення загинули 15 людей, 64 - госпіталізовані, серед них п'ятеро українців, двоє після медичного обстеження покинули медичний заклад у задовільному стані.

У зв'язку з катастрофою Президент України Віктор Янукович доручив міністру закордонних справ Костянтину Грищенку вжити всіх заходів для надання необхідної допомоги постраждалим українцям.

Ярослава Кривцун,

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/еврозима/зима/лето/осень
2845 грн.
346