За даними МЗС України, у період з 2008 року було захоплено та здійснено нападів на 40 суден, на борту яких перебувало 187 громадян України.

Вперше за три останні роки у піратському полоні немає жодного громадянина України. Про це повідомив сьогодні журналістам на прес-конференції прес-секретар МЗС України Олександр Дікусаров, передає «ЛІГАБізнесІнформ».

Дікусаров зазначив, що минулого тижня сталося неабияка подія - 3 листопада було звільнено із піратського полону судно Blida. За словами, Дікусарова, станом на сьогодні судно прямує до найближчого безпечного порту, стан здоров'я моряків задовільний.

«Чому ця подія непересічна? Тому що сьогодні ми маємо ситуацію, коли у піратському полоні немає жодного громадянина України. Ми можемо це констатувати вперше за три роки», - підкреслив він.

Дікусаров підкреслив, що МЗС останнім часом активно працював з усіма суднами, які були захоплені піратами у різних куточках світу. «Те, що сьогодні немає у піратському полоні жодного громадянина України, - велика заслуга Міністерства закордонних справ, наших дипломатичних установ за кордоном», - додав він.

Також Дікусаров розповів, що у період з 2008 року було захоплено та здійснено нападів на 40 суден, на борту яких перебувало 187 громадян України.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

595