Перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Степан Гавриш заявляє, що інформація про можливу компенсацію морякам судна «Фаїна» від протокольного фонду Президента у розмірі 1,3 млн. грн. з'явилася у зв'язку з помилковим використанням ним даних, підготовлених в апараті РНБО.

«У зв'язку з опублікованою інформацією про можливу компенсацію морякам судна «Фаїна» від протокольного фонду Президента у розмірі 1 млн. 300 тис. грн. заявляю наступне - надана інформація пов'язана з помилковим використанням мною даних, підготовлених в апараті РНБО. Тому ця інформація не має і не могла мати ніякого відношення до реальної ситуації і не відповідає дійсності», - мовиться в повідомленні Гавриша, яке повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Прошу вибачення у моряків «Фаїни» і їхніх родичів. Упевнений, що належні виплати і компенсації будуть здійснені власником судна «Фаїна» згідно чинному законодавству», - підкреслив Гавриш.

Нагадаємо, раніше Гавриш виклав інформацію про можливу компенсацію морякам «Фаїни» з протокольного фонду Президента. Проте на брифінгу в четвер керівник головної служби соціально-економічного розвитку секретаріату Президента Роман Жуковський заявив, що кошти на компенсацію можуть бути виділені тільки з резервного фонду Кабінету міністрів, яким розпоряджається уряд.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

794