Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала українців з 1020-річчям Хрещення Русі.

«В історії кожного народу є моменти, які визначають його суть на цілі сторіччя. Для України таким моментом істини став 988 рік - рік Хрещення. Саме у давньому Києві на схилах сивого Дніпра Великий Князь Володимир навіки залучив нашу країну до законів добра і справедливості, до принципів християнської цивілізації. Могутній старовинний Київ височів над Європою як духовна багата, інтелектуально сильна і успішна держава. Саме у нас в ті часи була найбільша в Європі бібліотека і працювала найпрестижніша наукова школа», - зазначає Тимошенко, слова якої наводить «ЛІГА».

За її словами, сьогоднішнє свято - це ще один привід знову нагадати, що Україна приречена на успіх, славу і велич. Саме це було закладено в її історичну долю 1020 років тому.

«Я знаю, що зараз важкі для всіх нас часи, але я хочу попросити вас проходити цей шлях з вірою. Господь по-батьківськи тримає Україну на своїх руках, захищаючи її на важкому шляху становлення. І ми крок за кроком стаємо великою країною успішних людей! Зі світлим святом вас, дорогі мої українці!», - мовиться в поздоровленні Тимошенко.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

792