Сенат Національного конгресу Аргентинської Республіки прийняв Декларацію про вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-33 років в Україні.

Як повідомили в прес-службі МЗС України, Сенат ухвалив вшанувати пам'ять мільйонів дітей, жінок і чоловіків, які загинули в результаті навмисного позбавлення продуктів харчування, що призвело до масового голоду в Україні 1932-1933 роках.

Крім того, в Декларації йде мова про необхідність «висловити солідарність з українським народом і українською общиною в Аргентині; закликати міжнародне співтовариство до найширшого розповсюдження інформації про цю трагічну подію; засудити будь-яку державну політику, що порушує права людини», передає «ЛІГА».

Нагадаємо, 1 листопада 34-а сесія Генеральної конференції ЮНЕСКО, до складу якої входять 193 країни, одноголосно прийняла Резолюцію «Вшанування пам'яті жертв Голодомору в Україні». У тексті Резолюції конференція вшанувала пам'ять загиблих і висловила співчуття жертвам Голодомору 1932-1933 років в Україні і жертвам голоду, який також мав місце в Росії, Казахстані і інших частинах колишнього СРСР.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

высокая мода/лето
2772 грн.
694