МЗС України звернувся до Івано-Франківської облдержадміністрації для розслідування факту наруги над державними символами України на горі Говерлі.

Про це сказав журналістам у Харкові міністр закордонних справ України Арсеній Яценюк, повертаючись з російського Бєлгорода, де разом з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим брав участь у переговорах офіційних делегацій двох країн за участю керівників прикордонних областей.

«Ми відправили спеціально людей, щоб з'ясувати, чи відповідає це дійсності», - повідомив він, передає «УНІАН».

За словами Яценюка, «дурнів вистачає з обох боків, тому ми переконані, що якщо це відповідає дійсності, ми прийматимемо найрадикальніші заходи».

Як повідомляв ForUm, Євразійський союз молоді взяв на себе відповідальність за знищення державних символів України на горі Говерлі. Відповідна заява розміщена на сайті ЄСМ. «Силами окремого гірського підрозділу ЄСМ на горі Говерла спиляний і сплюндрований символ окупації України – Тризуб. Знищена гранітна дошка української сектантської церкви. Розбитий гранітний пам'ятний знак, присвячений т.з. «Конституції України». Замість символу українських колаборантів жовто-блакитного прапора над горою підняли прапор Євразійського союзу молоді», - повідомляє сайт ЄСМ.

На сайті розміщені фотографії і відео, на яких вандали поганили державні символи України.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима/осень
1577 грн.
939