На адресу Олександра Мороза продовжують поступати численні вітання з нагоди його обрання Головою Верховної Ради України.

Як повідомили в інформаційному управлінні апарату ВР, зокрема, Прем'єр-міністр Юрій Єхануров, вітаючи новообраного спікера парламенту від імені Кабінету Міністрів і себе особисто, виразив переконання, що «на цій відповідальній посаді Ваш величезний політичний і життєвий досвід, організаторський талант і високий професіоналізм служитимуть зміцненню української державності, розвитку парламентаризму, сприятимуть об'єднанню суспільства, соціально-економічному і духовному зростанню України і поліпшенню добробуту людей».

«Божої допомоги в працях мудрості і натхнення для нових звершень на благо нашої держави» бажає новообраному спікеру парламенту Митрополит Київський і Всієї України предстоятель Української православної церкви Владимир і сподівається, що це обрання «послужить миру і злагоді в Україні, буде заставою добробуту і щастя її громадян».

Вітальні листи і телеграми поступили також від голови Верховного Суду України Василя Маляренка, в. о. голови Конституційного Суду України Павла Євграфова, голови Вищого господарського суду України Дмитра Притики, заступника генерального прокурора України Тетяни Корнякової, голів в АР Крим, обласних і районних адміністрацій, обласних і районних рад народних депутатів, мерів українських міст, ветеранів Великої Вітчизняної війни, творчих колективів, директорів заводів і голів правління концернів, організацій, установ, підприємств, а також від спортсменів, товаришів, організацій СПУ, різних політичних партій і громадян України.

Голова Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації Борис Гризлов побажав Морозу міцного здоров'я і процвітання народу України. А також виразив упевненість у тому, що на цьому високому посту Мороз сприятиме подальшому розвитку російсько-українських міжпарламентських відносин на користь зміцнення добросусідських відносин між нашими країнами і її народами, передає «УНІАН».

«Обрання на пост спікера парламенту братської сусідньої країни найдосвідченішого політика, який втілює в собі мудре державне мислення з новаторським підходом до вирішення актуальних проблем, безперечно, послужить подальшому поступовому розвитку відносин між Москвою і Києвом», - мовиться у вітанні голови Рахункової палати Російської Федерації Степанишина.

Надзвичайний і Повноважний Посол Російської Федерації в Україні Віктор Черномирдін також привітав нового Голову Верховної Ради України і виразив упевненість, що великий досвід його парламентської діяльності і організаційний талант «послужать гарною службою народу України».

На ім'я керівника українського парламенту поступили також вітання від голови Верховної Ради Придністровської Молдавської Республіки Шевчука, Надзвичайного і Повноважного Посла Туреччини в Україні Ердогана Ішджана, депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

осень
2691 грн.
440