На виборах в Київську обласну раду перемогли Блок Юлії Тимошенко, блок «Наша Україна», Соціалістична партія України, Партія регіонів, Народний блок Литвина і Український народний блок Костенка і Плюща.

Такі дані містить протокол встановлення результатів виборів депутатів в багатомандатному виборчому окрузі з виборів Київської обласної ради, підписаний всіма членами комісії, а також головою Київської обласної територіальної виборчої комісії Вірою Юрченко.

За даними Київської обласної територіальної виборчої комісії, на виборах в обласну раду найбільше голосів отримав Блок Юлії Тимошенко – 37,375%. Виборчий список обласної організації БЮТ очолює перший заступник голови блоку Олександр Турчинов.

8,799% отримав блок «Наша Україна», 7,66% - СПУ, 6,112% – Партія регіонів, 3,902% – Народний блок Литвина, 3,59% - Український народний блок Костенка і Плюща, повідомляє «УНІАН».

Решта партій і блоків не подолали трипроцентний виборчий бар'єр.

50 тис. 162 виборці не підтримали кандидатів від жодної політичної сили.

За даними ТВК, 120 мандатів в Київській обласній раді будуть розподілені таким чином: Блок Юлії Тимошенко – 66, «Наша Україна» – 16, Соціалістична партія України – 14, Партія регіонів - 11, Народний блок Литвина – 7, Український народний блок Костенка і Плюща - 6.

Водночас в протоколі наголошується, що на виборах 26 березня в багатомандатному виборчому окрузі з виборів Київської обласної ради у голосуванні взяли участь 984 тис. 460 осіб. При цьому було видано 982 тис. 907 бюлетенів, що на 1 тис. 553 менше, ніж кількість виборців, які взяли участь у голосуванні.

Всього в багатомандатному виборчому окрузі з виборів Київської обласної ради в списки виборців було внесено 1 млн. 443 тис. 849 осіб. За підсумками голосування недійсними визнано 33 тис. 564 бюлетені.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

919