Депутати, які голодують, і їхні помічники встановлюють під Українським домом похідні розкладачки. До будівлі підтягуються працівники міліції.

Шестеро депутатів від фракції НУ-НС - Іван Стойко, В'ячеслав Кириленко, Ксенія Ляпіна, Володимир Мойсик, Микола Кульчинський та Зіновій Шкутяк - стоять на сходах Українського дому з білими пов'язками на голові, на яких написано: «Я голодую». На тротуарі перед Українським домом перебуває семеро співробітників міліції у спецобмундируванні. Ще двоє, у стандартній формі, стоять неподалік, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

 

Відповідаючи на запитання журналістів, чи мають співробітники міліції право застосувати силу до народних депутатів, щоб вони покинули територію, народний депутат від НУ-НС Ксенія Ляпіна зазначила: «Ні, у нас поки ще є депутатська недоторканість».

Також стало відомо, що до Українського дому підігнали автозак.

Зазначимо, що завтра в Українському домі відбудеться підсумкова прес-конференція Президента України Віктора Януковича.

Нагадаємо, 3 липня Верховна Рада прийняла у цілому закон про засади державної мовної політики, запропонований народними депутатами від Партії регіонів Сергієм Ківаловим і Вадимом Колесніченком.

П'ятеро народних депутатів від опозиції оголосили безстрокову голодовку у Києві біля Українського дому на знак протесту проти ухвалення мовного закону.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

882