Президент України Віктор Янукович заявляє, що в Україні буде застосована шокова терапія при проведенні реформ. Про це він сказав в інтерв'ю газеті «Правда» (Словаччина).

На запитання, чи готовий він навіть пожертвувати втратою популярності заради змін на краще у майбутньому, Янукович підкреслив: «Я ніколи не піду на те, щоб обманювати людей. Я завжди їм кажу правду. Це мій принцип, якому я ніколи не зраджував», повідомляє «УНІАН».

За його словами, «модернізація країни, підвищення економічного рівня і, тим самим, покращення життя людей - це саме та програма, з якою я вступив у передвиборчу боротьбу». Він додав, що «країна була хвора» і «необхідне було лікування».

Янукович зазначив: «У мене не було вибору. Мені довелося лікувати ефективно, і отже, тільки хірургічним методом. Він неприємний і супроводжується болем. Але, з іншого боку, це ефективна процедура».

За його словами, мета розпочатих реформ - розвиток сучасної європейської демократичної країни, яка також стане високорозвиненою і конкурентоспроможною.

На запитання про бюрократію, яка перешкоджає реформам, Президент зазначив, що «проблема нездатних або некомпетентних чиновників існує у кожній країні». За його словами, «подолати цю проблему можна на виборах».

Янукович підкреслив: «Усе моє попереднє життя було боротьбою. Я вже звик до цього. Для мене головне: боротьба повинна бути у межах правил».

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

638