Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко констатує, що в день захисту дітей більшість у ВР відмовилася виконувати обіцянки уряду про встановлення надбавки педагогічним працівникам.

Так він прокоментував відмову включити до порядку денного (за проголосувало 109 народних депутатів) законопроект про внесення змін до Закону «Про освіту» (щодо державних гарантій педагогічним і науково-педагогічним працівникам) (р.н.8457).

Даним законопроектом, зокрема, передбачалося введення виплати педагогічним і науково-педагогічним працівникам надбавок за вислугу років щомісячно у відсотках до посадового окладу (ставки заробітної плати) залежно від стажу педагогічної роботи в таких розмірах: понад 3 роки - 20%, понад 10 років - 30%, понад 20 років - 50%, повідомляє «УНІАН».

Виступаючи під час розгляду законопроекту, Томенко зазначив, що, на жаль, це не перший випадок обману і невиконання своїх обіцянок урядом і Міністерством освіти і науки, молоді і спорту. «Створюється враження, що міністр освіти Дмитро Табачник сьогодні діє як лідер російської партії в українському уряді і частіше їздить в Кремль звітувати про те, як він русифікує систему освіти. У той же час, Президент і Верховна Рада призначали його на цю посаду для того, щоб він захищав українських вчителів, викладачів, студентів і учнів і відстоював інтереси української науки», - підкреслив Томенко.

Нагадаємо, з 1 липня 2011 року до 635 грн. збільшується посадовий оклад працівника сфери освіти першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

743