Затримання екс-прем'єра Юлії Тимошенко було прийняте за згодою першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна. Про це заявив генпрокурор Віктор Пшонка в ефірі телеканалу «Інтер».

«Слідчий, відповідно до чинного законодавства, змушений був порушити питання перед судом за згодою прокурора, який наглядає за затриманням та доставкою Тимошенко до суду. Що ним було і зроблено», - зазначив він, повідомляє «Українська правда».

«Затримання – це доставка у суд... Надалі суд вирішує – заарештувати чи ні. Протягом трьох днів», - уточнив Пшонка.

«Вимога закону – обов'язкова згода прокурора, який наглядає. Така згода була отримана. Ніякого секрету немає: за слідством Головного слідчого управління Генпрокуратури наглядає перший мій заступник, Кузьмін», - розповів Генпрокурор.

На запитання, чи радився Кузьмін з генпрокурором, Пшонка відповів: «Я був поставлений до відома, що все робиться відповідно до вимог закону».

Як повідомляв ForUm, вранці 24 травня лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко затримали за рішенням Печерського райсуду Києва.

У той же день Тимошенко пред'явили звинувачення у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.365 КК України за фактом перевищення нею службових повноважень при підписанні газових угод.

Після семигодинного допиту її звільнили.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

783