У рамках телепроекту «Розмова з країною» найбільшу кількість українців цікавить відповідь Президента України Віктора Януковича на запитання, як вижити при сьогоднішньому рівні зарплат і пенсій. Про це заявив головний редактор УНІАН Олександр Харченко.

Харченко уточнив, що на сайт агентства надійшло понад 7 тис. запитань, найбільше – із Києва (11%), Донецької (8,7%) і Київської областей (8,42%). Найменше запитань задають жителі Чернівецької та Волинської областей, що, на його думку, пов'язано з кількістю населення у цих регіонах. Що стосується тематики запитань, то 6% пов'язані з внутрішньою політикою, 9% – з економікою, 1,5% – з міжнародною політикою, інші теми – на рівні 1% або менше.

Харченко наголосив, що, за умовами проекту, всі сім тисяч запитань будуть передані до Адміністрації Президента, оброблені там, і люди отримають відповіді на всі поставлені запитання, навіть якщо вони не будуть відібрані для участі у прямому ефірі.

«Які запитання були найбільш актуальними? У першу чергу, як вижити на пенсію у 800 грн., на зарплату у 1000 грн. І ключові слова тут – не як жити, а саме вижити. На нашу думку, це без будь-яких соціальних досліджень показує, у якій точці перебуває наше суспільство», - зазначив він. Крім того, одне із найпоширеніших запитань, – «де обіцяне покращення життя вже сьогодні?» Причому це запитання формулювалося у різних формах – від агресивної до іронічної.

«Які ще теми? Корупція, різке розшарування за рівнем доходів, депутатська недоторканність, високі податки, податковий і житловий кодекси, ошукані вкладники банків, словом, весь спектр життя», - повідомив Харченко.

Серед запитань, які стали несподіванкою, – проблема застосування кетаміну у ветеринарії та доля Сандея Аделаджі.

«Приблизно 1% займають запитання про особисте життя Президента. Тут людей цікавлять різні сфери: як часто Ви сповідуєтеся, яку пісню Ви співаєте на сімейному застіллі, який рівень у Вас IQ, як Ви познайомилися з дружиною, Ви є великим любителем взуття зі страусової шкіри, розкажіть, як правильно доглядати за таким взуттям і так далі», - розповів Харченко.

За його словами, незначну частку становлять запитання, пов'язані з проблемами свободи слова, демократії, громадянського суспільства.

Нагадаємо, «Розмова з країною» Президента Януковича відбудеться 25 лютого і буде присвячен а першій річниці його президентства. У рамках проекту будуть проведені прямі включення із 16 куточків країни, які транслюватимуть шість загальнонаціональних каналів.

За матеріалами «ЛІГАБізнесІнформ», «УНІАН»

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

еврозима
5690 грн.
790