Партія «Наша Україна» висловила готовність стати учасником нової коаліції, яка сформує Кабінет міністрів на чолі з прем'єр-міністром Віктором Ющенком.

«Однією з істотних гарантій є фігура лідера майбутньої коаліції, його політична вага, економічний досвід і підтверджена здатність консолідувати партнерів. Саме такий лідер - Віктор Ющенко. «Наша Україна» готова бути учасником дієздатної партнерської коаліції, яка сформує Кабінет міністрів на чолі з прем'єр-міністром Віктором Ющенком», - йдеться у заяві голови політради партії «Наша Україна» Віри Улянченко.

Вона зазначила, що «Наша Україна» розглядає можливість взяти участь у створенні ефективної коаліції та формуванні уряду, які «направлять свої зусилля на реалізацію системної, професійної і справедливої програми подолання економічної кризи», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Улянченко назвала першочергові заходи, які, на її думку, повинні зробити коаліція і сформований уряд уже у 2010 році. Зокрема, ухвалення реалістичного бюджету і відновлення співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, збереження соціальних гарантій, забезпечення адресності державної підтримки громадян, проведення термінових судової, бюджетної, податкової та інших реформ тощо.

Як повідомляв ForUm, сьогодні Верховна Рада України підтримала резолюцію про висловлення недовір'я уряду Тимошенко. Це рішення підтримали 243 із 286 народних депутатів, зареєстрованих у сесійному залі. Проти проголосували 10.

За резолюцію проголосували 172 депутати від Партії регіонів, 7 - від БЮТ, 15 - від НУ-НС, 27 - від КПУ, 19 - від Блоку Литвина і троє позафракційних.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1404