Сьогодні в столичний зоопарк привезли слона. Про це повідомляє прес-служба КП «Київський зоопарк» з посиланням на генерального директора Олексія Толстоухова.

Азіатському слону Харосу 7 років, його вага - 2,5 тонни. Народився слон у Німеччині, повідомляє «УНІАН».

До основного раціону тварини входять овочі і фрукти. За словами заступника генерального директора зоочастини Костянтина Орлова, адаптація до нових умов у тварини триватиме близько місяця. Для Хароса реконструювали два вольєри - літній і зимовий. Значно збільшили площу для вигулу тварини, металеву огорожу замінили на величезні камені, змонтували нове освітлення, утеплили підлогу, реконструювали оглядовий майданчик.

Як повідомляв ForUm, 26 квітня 2010 р. в столичному зоопарку помер 39-річний індійський слон Бой. За версією тодішнього керівництва зоопарку (директором зоопарку була Світлана Берзіна), тварин отруїли колишні співробітники підприємства, звільнені за фінансові зловживання.

15 жовтня 2010 р. на посаду директора столичного зоопарку був призначений Толстоухов замість Берзіної.

14 березня 2011 р. Толстоухов повідомив, що технічне переоснащення слоновника в Київському зоопарку обійдеться бюджету міста в 900 тис. грн.

Технічне переоснащення вольєра включатиме заміну підлоги, стін, стель як у внутрішньому приміщенні слоновника, так і заміну каналізацій, освітлення, роботи з оновлення перегінної та оглядової галерей, а також переоснащення зовнішнього вольєра.

Толстоухов також повідомив, що ведуться переговори з нідерландською фірмою про закупівлю двох слонів для Київського зоопарку з Лаосу. Слони, їх транспортування, а також оформлення відповідних документів коштуватимуть 220 тис. євро. При цьому він повідомив, що тривають переговори також з урядом Шрі-Ланки про те, щоб зоопарку в Києві подарували двох слонів.

За словами Толстоухова, важко сказати, звідки приїдуть слони в Київський зоопарк, але в обох випадках йдеться про двох самок 4-5 років.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

256