Прокуратурою Святошинського району міста Києва завершено розслідування і направлено до суду кримінальну справу за звинуваченням голови правління обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельна компанія «Святошинський регіон», з вини якої 78 громадянам завдано збитків на суму понад 8 млн грн.

Про це ForUm’у повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.

Кримінальна справа щодо посадової особи була порушена за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем).

У ході досудового слідства було встановлено, що голова правління, зловживаючи службовим становищем, упродовж 2006-2008 років укладала договори на придбання житла у порядку пайової участі між ОК «ЖБК «Святошинський регіон» і громадянами.

Під час укладання цих угод обвинувачувана надавала хибну інформацію громадянам про залучення їхніх коштів на будівництво житлових будинків у Києві, м Вишневому, с. Софіївська Борщагівка Київської області.

Отримані гроші голова правління використовувала не на придбання житла членам кооперативу, а на потреби ОК «ЖБК «Святошинський регіон», ДП «БК «Стройінвестхолдинг» та інші підприємств.

Таким чином, громадяни не отримали жодної квартири.

За цей злочин Кримінальним кодексом України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до восьми років.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

633