У Києві згоріла найбільша барахолка «речей з Європи». За декілька годин вогонь знищив декілька десятків павільйонів з речами, що належать переважно вихідцям з Африки і Близького Сходу.

 

 
Власники-погорільці стверджують, що в результаті підпалу вони втратили товару на мільйони гривень. Частина наметів уціліла - вони були трохи осторонь від місця спалаху, а як бар'єр для вогню виступила проїжджа частина, що розділяє ринок на дві частини.
 
 
 
 
Вогонь вирував з страшною руйнівною силою – на місці торгових рядів зараз тільки ліс з каркасів наметів, що оплавились та купи обгорілого сміття. Температура була дуже високою – рвалися вогнегасники, встановлені в павільйонах і плавилося скло. Від пожежі трохи не впав Шулявський шляхопровід, передає «Ура-Інформ».
 
 
 
 
Міська влада вже встигла заявити, що причиною всьому – недотримання пожежних норм. Проте, не дивлячись на це, версія підпалу у правоохоронців і представників міської адміністрації вважається найімовірнішою. Про це говорять і самі потерпілі. На їх думку, ринок підпалили, кидаючи «коктейль Молотова» з моста прямо на пластикові дахи конструкцій.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1926