12 лютого в Лондоні були вручені премії Британської кіноакадемії. Фільм Мішеля Хазанавічуса «Артист» («The Artist») удостоївся семи нагород.


«Артист» - чорно-біла стрічка, практично повністю позбавлена ​​діалогів (окремі фрази звучать лише у фіналі картини). Події фільму розгортаються у другій половині 1920-х років, тобто в ті часи, коли на зміну німому кінематографу приходив звуковий. Стрічка Хазанавічуса претендувала в цілому на 12 нагород BAFTA. У результаті «Артист» удостоївся премій у номінаціях «Кращий фільм», «Кращий актор», «Кращий режисер», «Кращий оригінальний сценарій», «Кращий дизайн костюмів», «Краща операторська робота» та «Кращий оригінальний саундтрек», повідомляє «Лента.ру».
 

На другому місці за кількістю номінацій був фільм Томаса Альфредсона «Шпигун, вийди геть!» (оригінальна назва - Tinker Tailor Soldier Spy). Стрічка претендувала на 11 нагород. Роботі Альфредсона дісталася премія в номінації «Кращий адаптований сценарій». Крім того, стрічку визнали найкращим британським фільмом.

Кращою актрисою Британська академія визнала Меріл Стріп. Стріп отримала премію за роль Маргарет Тетчер у біографічному фільмі Філліди Ллойд «Залізна леді» («The Iron Lady»). Картина Ллойд також удостоїлася нагороди в номінації «Кращий грим і зачіски».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

еврозима
5690 грн.
927