Троє росіян намагалися вивезти з України старовинні ікони, монети та Біблію. Як повідомляє Держприкордонслужба, порушники були затримані в різних пунктах пропуску через держкордон.

Зокрема, учора ввечері в пункті пропуску «Катеринівка» на Сумщині було виявлено предмети старовини, які можливо мають культурно-історичну цінність.

Як повідомляється, громадянка Росії виїжджала з України на автомобілі Toyota і обрала спрощену смугу руху. Однак її поведінка спонукала прикордонний наряд провести додаткову перевірку автомобіля. Під час огляду на задньому сидінні серед особистих речей працівники пункту пропуску знайшли 2 старовинні ікони.

Ще у одного росіянина, який повертався додому через пункт пропуску «Новоазовськ» у Донецькій області, виявили Біблію 1915 року видання і монету 1763 випуску. Щоб приховати товар, чоловік повністю за пакував свій «ВАЗ» різними речами.

Крім того, у росіянина, який слідував потягом «Москва - Болгарія», виявлено 7 монет 1870-1915 років випуску. Прикордонники Чернівецького загону спільно зі співробітниками митниці виявили їх при огляді поїзда в пункті пропуску «Вадул-Сірет».

Знайдені предмети вилучені та передані співробітникам митниці. Чи становлять вони історичну та культурну цінність, визначить відповідна експертиза.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

141
Туфли осень-зима Everest