В Україні цього року немає результатів боротьби з корупцією. Про це в ході круглого столу: «Чи зможе держава в умовах кризи захистити простих громадян, вкладників банків та позичальників?» сказав керівник центру «Доброчин» Олександр Підгорний.

«Силовики звітують про боротьбу з корупцією і красиво говорять, що порушують якісь кримінальні справи. А ніхто в бюджет нічого не повернув, у в'язницю нікого не посадили, протоколів немає. Так боремося з корупцією чи ні?», - поставив риторичне запитання Підгорний.

Також він зазначив, що представник внутрішньої безпеки податкової служби на запитання, чи є протоколи про правопорушення, відповів, що зараз відбувається реформування, тому робити щось у цьому напрямі неможливо.

«Ось банальна корупційна складова. Навіщо ми тримаємо такі структури і платимо їм? Корупція - це повсякденна проблема України, яку ще довго не зможуть вирішити. Подивіться, що твориться в закупівлях харчування. А виділення 180 тисяч гривень на Вічний вогонь? У нас люди гинуть на війні і від голоду, а ми Вічний вогонь запалюємо. Я розумію, що діди воювали, але люди гинуть за іншу країну», - зазначив він.

Також керівник центру поцікавився, куди йдуть 90 млн грн, які, за словами чиновників, витрачаються на війну.

«У нас же війни, по суті, немає. Годують й одягають усіх волонтери. Війни немає, і грошей немає», - сказав він, осуджуючи безконтрольність виділення коштів на бойові дії.

Тетяна Григор'єва, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

28