У Херсонській області два дні розшукували двох підлітків, які пішли пішки у кінотеатр в обласному центрі з рідного села в Голопристанському районі, повідомляє прес-служба Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Херсонській області.

14-річні підлітки пішли з дому 16 грудня. На їх пошуки зорієнтували особовий склад Голопристанського райвідділу міліції. Кілька пошукових груп не припиняли пошуки навіть вночі.

Школярів помітили в ніч на 18 грудня. На момент зустрічі з правоохоронцями хлопці були втомленими, виснаженими і просили якнайшвидше повернути їх додому. Підлітки пояснили, що ніколи не були в обласному центрі. Від своїх друзів багато чули про сучасний кінотеатр, тому захотіли потрапити туди. Не маючи грошей на автобус, вони йшли пішки і багато блукали, оскільки не знали дороги. Школярі ніде не зупинялися на ніч, а продовжували йти.

Коли їх помітили працівники ДАІ, хлопці вже пройшли близько 50 км - до Херсона залишалося 5 км. Підлітки дуже втомилися і шкодували про свій вчинок.

На батьків школярів складені адміністративні протоколи за ст. 184 Кодексу України про адміністративні порушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

33