Вантажні та пасажирські лінії Керченської поромної переправи, що кілька днів не працювала через шторм у ніч на середу введено в роботу у штатному режимі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Єдиної транспортної дирекції.

«На 10:00 за московським часом вітер знизився до 10 м/с, погодні умови хороші. На Керченській переправі працюють пороми «Іонас», «Олімпіада», «Глюкофілоус», «Микола Аксененко» і «Крим». Пороми «Єйськ» і «Керченський 2» працюють на маршруті порт «Кавказ» - «Керченський морський рибний порт», - йдеться в повідомленні організації-оператора переправи.

За оперативними даними, в порту «Кавказ» очікують навантаження на судна 310 легкових автомобілів, у порту «Крим» - 50 легковиків. Своєї черги на вантажний лінії очікують в порту Новоросійськ - 310 вантажівок, у Керченському рибному порту - 460 машин.

Вантажні пороми «Севастополь» і «Новоросійськ» найближчим часом почнуть завантажуватися.

Вантажна і пасажирська лінії переправи були закриті 23 жовтня через посилення вітру. У вівторок погода почала поліпшуватися, і було вирішено зробити пробні рейси поромів малої місткості «Єйськ» і «Керченський-2», а також «Микола Аксененко» і «Глюкофілоус».

Всього за минулу добу на Керченській переправі перевезено 8817 пасажирів і 2256 транспортних засобів.

Нагадаємо, вантажна та пасажирська лінії Керченської поромної переправи не функціонували п'ять діб через штормове попередження.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2427 грн.