Президент України Петро Порошенко відзначає важливість побудови прозорої системи формування тарифів на електроенергію, що дозволить знизити її вартість для споживачів.

«Нам треба встановити прозору систему формування тарифів і здешевити собівартість вироблення електроенергії. Роблю все, щоб знизити тарифи на електроенергію як для суб'єктів господарювання, так і для населення. Насамперед для тих, кому важко за це платити», - сказав він під час відвідування Дністровської ГАЕС у п'ятницю, повідомляє прес-служба глави держави.

П.Порошенко також переконаний, що зниження тарифів сприятиме забезпеченню прозорості енергетичного ринку, позбавленню його від корупційних схем, нечесних фінансових потоків та створення реального ринку, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Президент зазначив, що гідро- та атомна енергія - найдешевші у світі, а запуск у дію гідроагрегатів Дністровської ГАЕС дозволить економити до 1 мільярда кубометрів газу на рік.

«Нас лякали відключенням електроенергії, що ми повернемося до XIX століття... Ви захистили країну від цих ризиків», - сказав Порошенко, звертаючись до робітників.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко має намір збудувати прозору систему формування тарифів на електроенергію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом