У Криму правоохоронці проводять перевірки за фактами руйнування пам'ятника історії в Червоногвардійському районі і пам'ятного знаку жертвам депортації під Алуштою.

Як повідомляє відділ по зв'язках з громадськістю Управління МВС в АР Крим, невідомі особи пошкодили історичне поховання «Курган», розташоване біля села Пологи.

Зазначається, що цей об'єкт включений до реєстру пам'яток культурної спадщини.
Дана інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфікована за ч.2 ст. 298 Кримінального Кодексу України (Умисне незаконне знищення, руйнування або пошкодження об'єктів культурної спадщини). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, обмеження свободи чи позбавлення волі на строк до трьох років.

Ще одне звернення за фактом руйнування пам'ятника надійшло в міліцію Алушти.

Громадянин повідомив, що в селі Генеральське невстановлені особи зруйнували пам'ятний знак жертвам депортації. Наразі проводиться перевірка, співробітники міліції з'ясовують, на балансі якої установи знаходиться пам'ятний знак, а також встановлюють осіб, які скоїли протиправні дії.

Інформацію також внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та кваліфіковано за ст.296 Кримінального кодексу України (хуліганство). За скоєння даних діянь передбачена відповідальність у вигляді штрафу, арешту строком до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

377
Классические туфли мужские