В Одесі дитина отримала черепно-мозкову травму на уроці фізкультури через відсутність матів у спортзалі, повідомляє прес-служба прокуратури міста.

Встановлено, що у листопаді минулого року в загальноосвітній школі міста на уроці фізичного виховання за завданням учителя фізкультури 9-річна школярка виконувала вправи на «шведській стінці», під час яких втратила рівновагу і зірвалася вниз.

Внаслідок падіння дівчинка отримала тілесні ушкодження у вигляді перелому тім'яної кістки, закритої черепно-мозкової травми та забою головного мозку.

«Травми дитина отримала через те, що місце виконання фізичних вправ під «шведською стіною» не було обладнане страхувальними матами», - зазначили у наглядовому відомстві.

Крім того, прокуратура Одеси виявила численні порушення навчальними закладами Приморського району законодавства про вжиття заходів для запобігання дитячого травматизму під час навчально-виховного процесу.

У зв'язку з цим прокуратура внесла подання у департамент освіти та науки Одеської міської ради.

Розпочато кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією ч.1 ст.137 КК України (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

207
Туфли осень-зима Everest