Троє людей, які постраждали внаслідок аварії на заводі з виробництва аміаку ПАТ Концерн «Стирол» у Горлівці, перебувають у відділенні реанімації. Про це в коментарі кореспондентові ForUm'у повідомила прес-секретар глави Горлівської міської ради Марина Соколова.

«5 осіб загинули, нових загиблих немає. 8 постраждалих вчора перебували у відділенні реанімації міста Горлівка, з них 5 були переведені в обласне територіальне медичне відділення в Донецьку. 3 людини залишаються в місті. Одна з них, за оцінкою лікарів, нетранспортабельна і перебуває у вкрай важкому стані», - повідомила прес-секретар.

Також, за її словами, у терапевтичних відділеннях Горлівки на даний момент перебувають 14 осіб, 12 з яких - в терапії міської лікарні №2 і двоє в міській лікарні №3. Однак зараз розглядають варіант про переведення всіх постраждалих в обласну клініку профзахворювань, де вони зможуть проходити дихальні процедури.

За словами Соколової, діагнози всіх постраждалих пов'язані з опіками дихальних органів аміаком. Вона зазначила, що всі загиблі були чоловіками у віці від 26 до 47 років, а серед тих, хто звернувся за медичною допомогою, є дві жінки.

«Постраждалі у повному обсязі забезпечені медикаментами. На виконкомі готується рішення з приводу того, щоб завтра оголосити в місті день жалоби», - розповіла прес-секретар.

Крім того, за її словами, місцева міська влада взяла на себе всі витрати та організаційні питання, пов'язані з похоронами загиблих, також всі постраждалі отримають грошові виплати згідно із законодавством.

Як раніше повідомляв ForUm, 6 серпня о 14 год. 30 хв. в місті Горлівка на території заводу з виробництва аміаку ПАТ Концерн «Стирол» сталася аварія. При проведенні ремонтних робіт на естакаді біля цеху №1 сталася розгерметизація труби діаметром 150 мм з рідким аміаком з подальшим викидом.

Санітарно-епідеміологічна служба Горлівки повідомляє, що перевищення гранично допустимої концентрації аміаку не виявлено.

Держпромнаглядом створено комісію для спеціального розслідування надзвичайної події на «Стиролі».

Президент України Віктор Янукович доручив надати допомогу потерпілим на «Стиролі».

Для розслідування причин аварії на аміачному заводі №1 концерну «Стирол» і прийняття практичних рішень щодо ліквідації її наслідків та надання допомоги потерпілим, у Горлівку вилетіли віце-прем'єр-міністр України Юрій Бойко і міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков.

Кількість постраждалих на аміачному заводі №1 ПАТ Концерн «Стирол» збільшилася до 22 осіб, 5 людей загинули.

Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

179