Журналісти двох телеканалів намагалися проникнути в домоволодіння колишнього керівника Врадіївського РВ УМВС України в Миколаївській області. Інформація про цей факт внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, повідомляє управління по зв'язках з громадськістю МВС України.

Інцидент за участю представників знімальних груп телеканалів «1 +1» та «ТВі» стався 4 липня близько 14 години.

За словами дружини колишнього керівника Врадіївського РВ УМВС України в Миколаївській області, незнайомці увійшли у двір і почали стукати у вікно будинку. Не дочекавшись відповіді, чоловіки відкрили вхідні двері і увійшли в будинок саме в той момент, коли заявниця виходила до них.

На запитання жінки, хто вони такі і що їм потрібно, незнайомці представилися знімальними групами центральних телеканалів і сказали, що хочуть взяти у неї коментар. Жінка відмовилася і зателефонувала до міліції.

Всі учасники події запрошені у Врадіївський райвідділ УМВС як свідки для з'ясування всіх обставин цієї справи.

Інформація про вказану подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань з кваліфікацією за ч. 1 ст. 182 (Порушення недоторканності приватного життя) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що в селищі Врадіївка Миколаївської області, де днями сталося резонансне зґвалтування Ірини Крашкової, міліція затримала п'ятьох журналістів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

203
Классические туфли мужские